Pojedu si pro dárečky xP

25. prosince 2009 v 13:12 | Mrs.SofíseQ |  Mý keci
Ahojky, takže ''Ježíšek'' byl vážně štědrej.. teda jako, sice mi nepřinesl upe všecho =( Ale to je fuk.. Konečně mám mp4.. ale nwm jak naní ěco stáhnout.. Dostala jem taky upe boží new sluchátka s mikrákem.. Takže,mám je ted' u notebooku, ale nwm jestli pujdou k mímu stolnímu, taky mám flashku.. jsem HAPPY, pak jsem dostala upe boží lampu s rybmy.. tu takovou , no nwm jak to říct... Jinak neska jsem uklízela CELEJ pokoj.. pstě děs..
No jinak jsem se včera šla zas po dlouhý době umnout za Terkou, zdobila stromek, a nemohla ven xP Tak jsem jí jednou ozoboupřispěla ...xD No, jinak mám hrozně nápadů na blog, ale nwm ja je uskutečnit...xP
Ted' bude na blog.cz víc času, jelikož tu bud víc... když jsou ty prázdniny a taky protože mám ještě jeden dárek na cestě, dorazí v Neděli, takže u mně bude vpondělí, a já tipuju, e to bude new monitor...=)
Jinak potřebuju překecat bud' Andreee nebo Terkuuu aby se mnou mněli tenhle blog... aby byla větší prd!l ..
Zapomněla jsem vám říct že uždlouho obdivuju, a navštěvuju, internetový seriál We are witch.. Stránka Zde: we-are-witch.blog.cz
Ve 2 jedu do Štoků a tam budou 2 místa , kde možná dostanu dárek xP Sezase mám, přijedu asi v 7 , pstě děs, jedu totiž ještě do Lípy, takže, mně tu možná čeávejte, ale jen MOŽNÁ!
ČÁÁÁÁU!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

LeTí mOuCHáÁáÁ

BzzZzZz 55.3% (236)
PlÁcCc!!! 44.7% (191)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama